3 якою силою взаемодікють дві маленькі заряджені кульки, розташовані на відстані 0,2м одна від

одної у вакуумі, якщо їхні заряди відповідно дорівнюють 0,000008Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Дано: R=0,2 м; q1=q2=q=0,000008 Кл=8*10⁻⁶Кл; F - ?

----------------

F=k*q1*q2/R²=k*q²/R²=k*(q/R)²

F=(9*10⁹) * (8*10⁻⁶/0,2)²=

(9*8²/0,04) * 10⁹⁻¹²=14 400 * 10⁻³Н=14,4 Н.