Допоможіть будь ласка!!!Даю 100 балів З якою силою взаємодіють дві маленькі заряджені кульки,

розташовані на відстані 50 см одна від одної у вакуумі, якщо їхні заряди відповідно дорівнюють 0,0000004Кл та 0,0000005Кл?​

Ответы на вопрос

Отвечает Татанкин Никита.

Ответ:

F=72×10^-4 Н

Объяснение:

q1= 4×10^-7

q2=5×10^_7

r=0.5

k= 9 × 10^9

____________/

F=k q1 q2 /r^2=

=9·10^9×4·10^-7 ×5·10^-7 / (0,5)^2=

=72×10^-4

Отвечает Канонирова Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

r = 50 см = 0,50 м

q₁ = 0,0000004 Кл = 4·10⁻⁷ Кл

q₂ = 0,0000005 Кл = 5·10⁻⁷ Кл

_______________________

F - ?

По закону Кулона сила взаимодействия:

F = k·q₁·q₂/ r²

F = 9·10⁹·4·10⁻⁷·5·10⁻⁷ / (0,50)² = 7,2·10⁻³ Н