ДАЮ 50 БАЛЛОВ! Помогите пожалуйста 1. Два однакових електрометри А і В мають електричні заряди Qa

= 0 Кл і Qв= +20 Кл відповідно. Чому стануть рівні їх заряди, після з'єднання електрометрів провідником.?2. Якій кількості електронів відповідає заряд тіла, який дорівнює– 80×10¹² Кл? 3. Дві однакові однойменно заряджені кульки, розташовані на відстані 0,9 м одна від одної, взаємодіють із силою 0,25 Н. Заряд другої кульки дорівнює +18 мкКл. Визначте заряд першої кульки. Помогите решить хоть 2(​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Дано:

Qа = 0 Кл

Qв = + 20 Кл

__________

Q - ?

Q₁ = Q₂ = Q = (0 + 20) / 2 = 10 Кл

Задача 2

Дано:

q = - 80·10¹² Кл

e = - 1,6·10⁻¹⁹ Кл

____________

N - ?

N = q / e =  - 80·10¹² / (- 1,6·10⁻¹⁹) = 5·10³²

Задача 3

Из закона Кулона:

F = k·q₁·q₂ / r²

Заряд:

q₁ = F·r² / (k·q₂)

q₁ = 0,25·0,9² / (9·10⁹·18·10⁻⁶) = 1,25·10⁻⁶ Кл