З якою силою взаємодіють дві маленькі заряджені кульки, розташовані на відстані 0,3м одна від одної

у вакуумі, якщо їхні заряди відповідно дорівнюють 0,000002 Кл та 0,000006 Кл?​ Пожалуйста задачей!

Ответы на вопрос

Отвечает Шандор Диана.

Ответ:

r=3

e=1

q1=0,000002 Кл

q2=0,000006  Кл

Объяснение:

F=k×(lq1l*lq2l)/(e*r^2)

F=9*10^9*(0,000002*0,000006)/(1*3^2)=1,2*10^-2

ответ:1,2*10^-2H либо 12mH