Обчисліть кількість речовини 3,01•10 23 молекул азоту.


Ответы на вопрос

Отвечает Кагарманова Аделина.

Ответ:

n = N / NA = 3,01 * 10²³ / 6,02 * 10²³ = 0,5 моль

n(N2) = 0,5 моль

Объяснение: