Задача 1 П’ятачок на день народження друга вирішив надути повітряні кульки. Допоможіть йому

обчисліть об’єм Гелію, кількістю речовини 3,5 моль (н.у.). Задача 2 Вчителька за урок витрачає 15 г крейди. Обчисліть кількість речовини та кількість молекул CaCO3. Задача 3 Для приготування вечері Попелюшка використовує 1,5 моль NaCl. Обчисліть масу та кількість молекул солі. Задача 4 Водяний в своєму ставку має 3000·1023 молекул води. Обчисліть масу та об’єм води в ставку (н.у.). Задача 5 Фея квітів має 150·1023 молекул чарівного пилу, який має властивості газу. Обчисліть кількість речовини та об’єм чарівного пилу (н.у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Samarets Sofia.
1.) V=n*Vm
V=3.5*22.4=78.4 л
2.)n=m/M
n=15/100=0.15 моль
N=n*Na
N=0.15*6.02=0.903*10(23 степени)
3) m=n*M
m=1.5*58.5=87.75 г
N=n*Na
N=1.5*6.02=9.03*10(23 степени)
4) n=N/Na
n=3000/6.02=498.3*10(23 степени)
m=n*M
m=498.3*18=8969.4 г
V=n*Vm
V=498.3*22.4=11161.92 л
5) n=N/Na
n=150/6.02=25*10(23 молекул)
V=n*Vm
V=25*22.4=560 л