Обчисліть і вкажіть масу сульфатної кислоти що міститься у розчині масою 400г З масовою часткою

кислоти 0,6 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сучков Михаил.

Відповідь:m(H2SO4)=240г

Пояснення:

W=mр.р/mр-ну

mр.р=W*mр-ну

m(H2SO4)= 400*0,6=240г