СРОЧНО!!! ДАЮ 40 БАЛОВ. ТОЛЬКО ПОЖАЛУЙСТА ПОЛНЫЕ ОТВЕТЫ 1. Обчисліть і вкажіть масову частку (%)

розчиненої речовини в розчині, добутому розчиненням солі масою 5 г у воді масою 35 г. 2. Обчисліть і вкажіть масу цукру, що міститься в розчині масою 200 г ізмасовою часткою розчиненої речовини 0,25.3. Обчисліть і вкажіть масу розчину, добутого розчиненням 80 г цукру у 120 мл води.4. Укажіть масову частку розчиненої речовини (%) в розчині масою 60 г,що містить 3 г сульфатної кислоти.5. Масова частка солі в розчині 5 % Маса солі в цьому розчині 25 г. Обчисліть масу заданого розчину.СРОЧНО!!! ДАЮ 50 БАЛОВ. ТОЛЬКО ПОЖАЛУЙСТА ПОЛНЫЕ ОТВЕТЫ

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

1. Обчисліть і вкажіть масову частку (%) розчиненої речовини в розчині, добутому розчиненням солі масою 5 г у воді масою 35 г.

m(р-ну)=35+5=40г

w=5*100/40=12,5%

2. Обчисліть і вкажіть масу цукру, що міститься в розчині масою 200 г із   масовою часткою розчиненої речовини 0,25.

m(цукру)=200*0,25=50г

3. Обчисліть і вкажіть масу розчину, добутого розчиненням 80 г цукру у 120 мл води.

m(р-ну)=120+80=200г

4. Укажіть масову частку розчиненої речовини (%) в розчині масою 60 г,    що містить 3 г сульфатної кислоти.

w=3*100/60=5%

5. Масова частка солі в розчині 5 % Маса солі в цьому розчині 25 г. Обчисліть масу заданого розчину.

mр-ну()=25*100/5=500г

Пояснення: