Яка маса частки розчину натрій гідроксиду добутого в результаті розчинення 10 г основи і 50 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти масу частки розчину натрій гідроксиду, необхідно визначити кількість розчиненої речовини у цій частці.

Маса розчиненої натрій гідроксиду складає 10 г. Таким чином, маса розчиненої частки натрій гідроксиду дорівнює 10 г.

Враховуючи, що загальна маса розчину складає 10 г (основа) + 50 г (вода) = 60 г, маса частки розчину натрій гідроксиду відносно загальної маси розчину дорівнює 10 г / 60 г = 1/6.