сталева куля об'ємом 400 см кубічних занурена в гас визначте архімедову силу що діє на кулю( 1см

кубічний=1:1000000=0,000001м кубічних) будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Мкртчян Арсен.

Ответ:

400 см3 = 0,0004 м3

Fa = pgV = 800 * 10 * 0,0004 = 3,2 (H)

Объяснение: