На менший поршень гідравлічної машини, площа якого 5 см2, діє сила 4Н. Яку силу тиску буде

створювати більший поршень, площа якого 150 см2? Срочно у нас кр Пж

Ответы на вопрос

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ: 120Н

Объяснение:

Дано:

S1=5см²

F1=4Н

S2=150см²

---------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=4*150/5=120Н