Загальний опір послідовно увімкнених двох ламп опором 15 Ом кожна і реостата дорівнює   

        54 Ом. Визначіть опір реостата. Накресліть ділянку електричного кола.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Настя.
Відповідь:дано:
R1=15Ом
R2=15Oм
Rр(реостата)=54Ом
Зн: R
R
Пояснення: R=Rр+Rл(ламп)
R=R1*R2/R1+R2=15*15/15+15=225Ом^2/30 Ом = 7,5 Ом
R=54 Oм + 7,5 Ом = 61,5 Ом