Обчисліть значення виразу 4x²-x³, якщо x=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Решетов Данил.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

4х^2 - х^3 = х^2(4 - x). При х = -2 значення виразу буде (-2)^2 * (4-(-2)) = 4*6 = 24