б) Маринка знайшла х грибів, а Даринка - 15 грибів. На скільки грибів у Маринки стало більше, пiсля

того як вона знайшла ще 20 грибів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Есмурат Каракат.
У Маринки х+20
У Даринки 15
х+20-15=х+5
Отвечает Дудко Лера.

Відповідь:у 3 рази

Покрокове пояснення:

20-15=5

15/5=3