5. Розв'яжи задачу. Даринка, Любчик і Ростик із батьками назбирали грибів.Даринка: 5 однакових

кошиків — усього 20 кгЛюбчик: З однакові відра - усього 21 кгРостик: 4 однакові сумки — усього 24 кгДаринка занесла до машини 4 кошики грибів, Любчик2 відра грибів, Ростик —3 сумки грибів. У кого буланайважча ноша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Артём.

Пошаговое объяснение:

 Частина 1

  •    Даринка 20 (кг) / 5 (кошиків) = 4 (кг) - У Дарини важив один кошик.
  •  Любчик 21 (кг) / 3 (відра) = 7 (кг) - У Любчика важило одне відро.
  •  Ростик 24 (кг) / 4 (сумки) = 6 (кг) - У Ростика важила одна сумка.

  Частина 2

  •    Даринка 4 (кг) * 4 = 16 (кг) - Дарина перенесла грибів.
  •    Любчик 7 (кг) * 2 = 14 (кг) - Любчик переніс грибів.
  •    Ростик 6 (кг) * 3 = 18 (кг) - Ростик переніс грибів.

Відповідь:

Найважча ноша була у Ростика, тому що разом він переніс 18 кг грибів, що на 4 кг більше ніж у Любчика і 2 кг більше ніж у Даринки.