Задача У саду зібрали 9 кошиків слив, груш - на 27 кошиків більше, ніж слив, а яблук - на 8 кошиків

менше, ніж груш. Скільки кошиків яблук зібрали в саду? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гараклова Яна.

Пошаговое объяснение:

сливи- 9кош.

гршки- ? на 27 кош. більше ніж слив

яблука - ? на 8 кош. менше ніж груш

1) 27+9=36(кош.)- зібрали грушок

2) 36-8=28(кош.)- зібрали яблук

відповідь 28 кошиків