Задача У саду зібрали 9 кошиків слив, груш - на 27 кошикiв більше, ніж слив, а блук - на 8 кошиків

менше, ніж груш. Скільки кошнків яблук зібрали в саду? "​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

Відповідь:28 кошиків яблук

Покрокове пояснення:9+27=36(К)—груш

36-8=28(К)—яблук

Отвечает Щербаченко София.

Відповідь:28 кошиків

Покрокове пояснення:

Кошиків слив-9

Кошиків груш-на 27 більше

Кошиків яблук-на 8 менше ніж к.груш

отже

9+27=36

36-8=28