Любчик і Даринка вирізають паперовий ланцюжок на ялинку.Любчик сам за 1 год може вирізати 95 см

ланцюжка,а Даринка сама за 1 год-110 см ланцюжка. якої довжини паперовий ланцюжок можуть вирізати Даринка і любчик за 2 год працюючи разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Иван.

Ответ:

1)95+110=205(см)

2)205•2=410(см)

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

205

Пошаговое объяснение: