Покажіть пожалуйста.Оля іМаріна виготовляють паперовий ланцюжок для свята.Оля за 1 год може

виготовляти 95см ланцюжка ,а Марина за 1год 110см.Якої довжини поперовий ланцюжок можуть виготовити дівчата за 2 год,працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Викторова Марина.

Ответ:

95×2=190

110×2=220

190+220=410