1. Нехай початковий капітал 17000 гривень. Банківський відсоток – 1,7%. Яким стане банківський

капітал через 15 років? 2. Перший працівник може виготовити одиницю товару за 43 одиниці часу, а другий за 53. За скільки одиниць часу вони можуть виготовити 96 одиниць товару працюючи разом? 3. Відстань між пунктами 1311 км. Транспортний засіб може рухатись з максимальною швидкістю 200 км/год. Рекомендована швидкість між пунктами призначення 150 км/год. Через 5,74 години, від початку руху, виникла затримка на 2 години. Чи зможе транспортний засіб прибути вчасно за рахунок підвищення швидкості?

Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2.1) 1 : 47 = 1/47 (часть) - выполняет за 1 единицу времени 1 работник

2) 1 : 57 = 1/57 (часть) - выполняет за 1 единицу времени 2 работник

3) 1/47 + 1/57 = (57+47)/2679 = 104/2679 (часть) - выполняют за 1 единицу времени два работника работая вместе

4) 104 : 104/2679 = 104 * 2679/104 = 1 * 2679/1 = 2679/1 = 2679 (единиц) - времени изготовят 104 единицы товара

3."зможе" и все последующие слова были проигнорированы, так как количество слов в запросе не может превышать 32.