Даю 40 баллов Перший працівник може виготовити одиницю товару за 47 одиниць часу, а другий за 57.

За скільки одиниць часу вони можуть виготовити 104 одиниці товару працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Бородулин Максим.

Пошаговое объяснение:

1) 1 : 47 = 1/47 (часть) - выполняет за 1 единицу времени 1 работник

2) 1 : 57 = 1/57 (часть) - выполняет за 1 единицу времени 2 работник

3) 1/47 + 1/57 = (57+47)/2679 = 104/2679 (часть) - выполняют за 1 единицу времени два работника работая вместе

4) 104 : 104/2679 = 104 * 2679/104 = 1 * 2679/1 = 2679/1 = 2679 (единиц) - времени изготовят 104 единицы товара

Отвечает Мусаваров Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 : 47 = 1/47 виготовить товару перший працівник за 1 годину часу

1 : 57 = 1/57  виготовить товару  другий працівник за 1 годину часу

1/47 + 1/57 = 104/2679  виготовлять товару разом за 1 годину часу

104 : 104/2679 = 104 : 2679/104 = 2679 одиниць часу за стільки вони можуть виготовити 104 одиниці товару працюючи разом