Даринка пропливла 100-метрову дистанцію зі швидкіс- тю 20 м/хв. Любчик розпочав змагання через

деякий час після старту Даринки зі швидкістю 25 м/хв. Діти одночасно дісталися фінішу. На якій відстані від стар- ту перебувала Даринка, коли стартував Любчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Олег.

Ответ:

25м

Пошаговое объяснение:

100/20=5

100/25=4

5-4=1

1*25=25