На змаганнях з бигу через кожні 300м. від старту стоїть спостерігач, а через 800м. від старту можна

попити води.На якій найменшій відстані від старту можна попити води поруч із спостерігачем?

Ответы на вопрос

Отвечает Берегельский Михаил.

300=2*2*3*5*5

800=2*2*2*2*2*5*5

2*2*2*2*2*3*5*5=2400м

.............................

............................