Коренем якого з рівняннь є число 7: а) у–6=12; б)5х–3=32; в) у:2+3=20; г) х+13 = -5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Цвиченко Ваня.

Ответ:

Б

Пошаговое объяснение:

Потому что, 5×7-3=35-3=32