Два хлопчики знайшли 18 грибів, порівну кожний. Дівчинка знайшла на 6 грибів більше, ніж один

хлопчик. Скільки грибів знайшла дівчинка? Розв'язання:1).........; 2)....... Відповідь:...грибів.

Ответы на вопрос

Отвечает Бедин Семён.
1)18:2=9(гр.)-знайшов кожний хлопчик; 2)9+6=15(гр.)-ззнайшла дівчинка; Відповідь:9 грибів знайшов перший хопчик, так само як і другий, і 15 грибів знайшла дівчтнка.