Срочно 2. Розв'яжи задачу. Маринка, Даринка та Яринка разом зібрали 16 кг ягід. Даринка зібрала в

три рази менше кілограмів ягід, ніж Маринка, та на 6 кг менше, ніж Яринка. Скільки кілограмів ягід зібрала кожна дівчинка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Синяева Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Даринка = х кг ягод

Маринка = 3х кг ягод

Яринка = х + 6 кг ягод

Всего = 16 кг ягод

х + 3х + (х + 6) = 16

х + 3х + х + 6 = 16

5х + 6 = 16

5х = 16 - 6

5х = 10

х = 10 : 5

х = 2

Даринка = (х) = 2 кг ягод

Маринка = (3х) = 3 * 2 = 6 кг ягод

Яринка = (х + 6) = 2 + 6 = 8 кг ягод

Проверка:

2 + 6 + 8 = 16