Тетянка і Маринка разом зібрали 45 кг яблук. Скільки кілограмів яблук зібрала кожна дівчинка, якщо

Тетянка зібрала на 5 кг більше, ніж Маринка?

Ответы на вопрос

Отвечает Адарчина Варвара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Тетянка і Маринка разом зібрали 45 кг яблук.

Тетянка зібрала на 5 кг більше, ніж Маринка.

Скільки кілограмів яблук зібрала кожна дівчинка?

Нехай Тетянка зібрала х кг яблук, тоді Маринка зібрала (х + 5) кг яблук.

Разом вони зібрали 45 кг яблук.

Складемо рівняння:

х + (х + 5) = 45

х + х + 5 = 45

2х + 5 = 45

2х = 45 – 5

2х = 40

х = 40 : 2

х = 20

Тетянка зібрала 20 кг яблук.

Маринка зібрала 20 + 5 = 25 кг яблук.

Відповідь: Тетянка зібрала 20 кг яблук. Маринка зібрала 25 кг яблук.