1.Сума двох чисел дорівнює 48, а різниця 8. Чому дорівнюють добуток та частки цих чисел.2. Добуток

двох натуральних числ 72, а частка цих чисел 8, Чому дорівнюють різниця та сума цих чисел. 3. Юннати зібрали з трьох дослідних ділянок 450 кг овочів. З першої ділянки зібрали на 27 кг менше, ніж з другої, а з третьої - на 33 кг більше, ніж з першої. Скільки кілограмів овочів зібрали з кожної ділянки? 4. Три скаутських загони зібрали 730 кг макулатури. Другий загін зібрав на 30 більше, ніж перший, а третій - на 40 кг більше, ніж перший. Скільки кілограмів макулатури зібрав кожний загін.

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.
1.
А + В = 48
А - В = 8
2*А = 48+8= 56 и
А = 28 - первое число
В = 48-28 = 20 -  второе число
А*В = 28*20 = 560 - произведение - ОТВЕТ
А:В = 28/20 = 1 2/5 - частное - ОТВЕТ
2.
А*В = 72
А:В = 8 или А = 8*В
8*В² = 72
В² = 72:8 = 9
В = √9 = 3 - второе число
А = 8*В = 8*3 = 24 -  первое число
А+В = 24+3 = 27 - сумма - ОТВЕТ
А-В = 24-3 = 21 - разность - ОТВЕТ
3.
А+В+С = 450
А = В - 27
С = А + 33 = В - 27+33 = В + 6
А+В+С= В-27 + В + В+6 = 450
3*В = 450 +  = 471
В = 471 : 3 = 157 кг - со второй - ОТВЕТ
А = В-27 = 157-27 =130 кг - с первой - ОТВЕТ
С = А+33 = 130+33 = 163 кг -  с третьей - ОТВЕТ
4.
А+В+С = 730 кг
В = А+30
С = А+40
А+В+С = А + А+30 + А+40 = 3*А + 70 = 730
3*А= 660
А = 660 : 3 = 220 -  ОТВЕТ
В = А + 30 = 250 - ОТВЕТ
С = А + 40 = 260 - ОТВЕТ