з чотирьох яблунь зібрали 200 кг яблук. з першої яблуні зібрали 34 кг яблук, з другої-у 2 рази

більше,а решту яблук зібрали з третьої і четвертої яблуні порівну.Скільки кілограмів яблук зібрали з четвертої яблуні?

Ответы на вопрос

Отвечает Подолей Каріна.

34*2=68(кг)- со второй яблони

34+68=102 (кг) с первой и второй яблони вместе

200-102=98(кг)-с третьей и четвертой яблони вместе

98:2=49(кг)

ответ : с четвертой яблони собрали 49 кг яблок.

 

 

 

 

 

 

 

Отвечает Бузлаев Михаил.

скільки яблук зібрали з другої яблуні

34*2=68 кг

скільки з першої і другої разом

34+68=102 кг

скільки зібрали з третьої і четвертої разом

200-102=98 кг

скільки зібрали з четвертої

98:2=49 кг