10. На першій полиці було у 7 разів більше книжок,ніж на другій. Коли з першої полиці забрали

20(книжок), а на другу поклали 22(книги),то на обох полицях стало порiвно книжок. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадов Биродар.
Нехай на другій полиці лежало х книжок, тоді на першій – 7х. Коли з першої полиці забрали 20 книжок, то стало 7х-20, а на другу поклали 22 книги – х+22. Після цього на полицях стало порівну книг, значить — 7х-20=х+22
7х-х=22+20
6х=42
х=7
На другій полиці спочатку було 7 книг, а на першій — 7•7=49 (книг).
Відповідь: 49 і 7 книг