1) На першій полиці було в 9 разів більше ніж на другій. Коли з першої полиці забрали коли з першої

полиці забрали 14 книг, а на другу поклали 18,то на обох полицях стало порівно книжок. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку. Треба бігом часу мало

Ответы на вопрос

Отвечает Бахмутова Анастасия.

Ответ:

На другій полиці 4 книги, на другій 36

Нехай на другій полиці було х книжок. Тоді на пергій було 9х. Складемо рівняння.

9х-14=х+18

9х-х=14+18

8х=32

х=32:8

х= 4

на другій полиці 4 книги, тоді на першій: 4•9=36 книжок

Пошаговое объяснение: