На першій полиці було у 8 разів більше книжок , ніж на другій. Коли з першої полиці забрали 32

книги , а на другу поклали 24 , то на обох полицях стало порівно книжок . Скільки книжок було на кожній полиці спочатку ? 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на другій полиці - х книжок, тоді на першій полиці - 8х книжок. Коли з першої полиці забрали 32 книги , то на ній стало  8х - 32 книжок

а на другу поклали 24 , то на ній стало х + 24. Складемо рівняння:

8х - 32 = х + 24

8х - х = 24 + 32

7х = 56

х = 56 : 7

х = 8 книжок було на другій полиці спочатку

8х = 8 * 8 = 64 книжки було на першій полиці спочатку

Отвечает Орсик Лиза.

Пошаговое объяснение:

1 полка = 8х книг было сначала

2 полка = х книг было сначала

8х - 32 = х + 24

8х - х = 24 + 32

7х = 56

х = 56 : 7

х = 8

1 полка = (8х) = 8 * 8 = 64 книги были сначала

2 полка = (х) = 8 книг было сначала

Проверка:

64 - 32 = 8 + 24

32 = 32