На першій полиці було у 9 разів менше книжок, ніж на другій. Коли з першої полиці забрали 1 книгу,

а на другу поклали 18, то на другій полиці стало на 35 книжок більше, ніж на першій. Скільки книжок було на першій полиці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Сокіл Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

було:

на першій полиці х книжок

на другій полиці 9х книжок

Коли книжки почали перекладати на першій полиці стало (х-1),а на другій

(9х+18) Різниця склала 35 книжок

Складемо рівняння

(9х+18)-(х-1)=35

9х+18-х+1=35

9х-х=35-18-1

8х=16

х=16:8

х=2 книжки було на першій полиці спочатку