5.Розв'язати рiвняння: a)|x| = 6; 6.Спростити вираз: а) 2а - 7а - 6) 5+(-a-5)= б) 4x+5=2x+17 7.

(26) Позначте на координатній площині точки А(-2;2), B(3;-2), C(-3;-1), D(3;3). Проведіть вiдрiзки AB i CD, знайдіть координати точки перетину цих відрізків. 8.(26) Розв'язати рівняння 7(х-3) - 10 = 2-3(x+1) 9. (26) На першій полиці було у 4 рази більше книжок, ніж на другій. Коли з першої полиці забрали 14 книг, а на другу поклали 10, то на обох полицях стало порiвно книжок. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку? дам 50 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фокина Софья.

Відповідь:

Відповідь:  1. a) x=6

b) 4x+5=2x+17

4x-2x= -5+17

2x=12/2

x=6

2. 7 (x-3)-10=2-3(x+1)

7x-21-10=2-3x-3

7x+3x=21+10+2-3

10x=30/10

x=3

3. Нехай на 2 полиці було х книг, тоді на 1 полиці 4х книг.

4х-14=х-10

4х-х=10+14

3х=24

х=8

Отже на 2 полиці було 8 книжок, тоді на 1 полиці було 8*4=32 книжок.

Відповідь: 8, 32.