7) Позначте на координатній площині точки А(-3;4), B(4;-3), C(0;6), D Проведіть відрізки Aci BD,

знайдіть координати точки перетину цих9 ) Спростити і обчислити значення виразу-9(0,3х - 8) - 4. (1,8х - 2), якщо x=- 0,210) На першій полиці було у 5 разів більше книжок, ніж на другій. Колполиці забрали 20 книг, а на другу поклали 12. то на обох полицях сталокнижок. Скільки книжок було на кожній полнці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Базарова Саяна.

Відповідь:

7)

У сьомому завданні не вказані координати точки D, тому завдання виконати не можливо.

9)

-9(0,3х - 8) - 4 (1,8х - 2), якщо x= -0,2.

-9(0,3х-8)-4(1,8х-2)= -2,7х+72-7,2х+8=-2,7•(-0,2)+72-7,2•(-0,2)+8=0,54+72+1,44+8=81,98

10)

Нехай,

на другій полиці спочатку лежало х книг,

на другій полиці лежало 5х книг.

Значить складаємо рівняння :

5х-20=х+12

5х-х=12+20

4х=32

х=32:4

х=8 (кн.) – на другій полиці

Тоді, на першій 5•8=40 (кн.)

Відповідь: на першій полиці спочатку було 40 книг, а на другій полиці 8 книг.