СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ які маси солі та води потрібно взяти для приготування 8 кг розину з масовою

часткою добрива 3%

Ответы на вопрос

Отвечает Шнягин Никита.

Дано:

m(р-ра) = 8 кг = 8000 г

W(соли) = 3% = 0.03

Решение:

m(соли) = m(р-ра) * W(соли) = 8000 * 0.03 = 240 г

m(H2O) = m(р-ра) - m(соли) = 8000 - 240 = 7760 г