у книжці 120 сторінок Антон прочитав три чотири книжки а його однокласниця Оленка 2/5 хто прочитав

більше сторінок І на скільки​

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Дарья.

Ответ: на 42 сторінки Антон прочитав більше ніж Оленка

Пошаговое объяснение:

120*3/4=90 сторінок прочитав Антон

120*2/5= 48 сторінок прочитала Оленка

90 - 48=42 сторінки