У книжці 180 сторінок. За перший день хлопчик прочитав 20% усієї книжки. Скільки сторінок він

прочитав за перший день? 36 сторінок 18 сторінок 20 сторінок 90 сторінок

Ответы на вопрос

Отвечает Медяник Катя.

Ответ:

36 сторінок

Пошаговое объяснение:

1) 180*20:100=36 сторінок прочитав хлопчик за перший день

(180 -- 100%,

180:100 =1.8   --- 100%:100=1%

20*1.8=36      ----- 20*1%=20%)