Сергійко за три дні прочитав книжку, у якій 270 сторінок. За 2 4 перший день він прочитав Книжки,

а за другий того, що 9 3 прочитав за перший день. Скільки сторінок книжки прочитав хлопчик за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.

Ответ: 130 страниц

Пошаговое объяснение:

270 * 2/9 = 30 * 2/1 = 60 страниц прочитал Сережа в первый день

60 * 4/3 = 20 * 4/1 = 80 страниц прочитал Сережа во второй день

60 + 80 = 140 страниц прочитал Сережа за два дня

270 - 140 = 130 страниц прочитал Сережа за третий день