Поможіть виконати задачу учень прочитав книжку в якій 260 сторінок За перший день Він прочитав 30

відсотків книжки за другий день 50% від того що прочитав За перший день а за третій день решту скільки сторінок прочитав учень за третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

260÷100%*30%=78 – кількість сторінок, яку прочитав учень за перший день.

78÷100%*50%=39 – кількість сторінок, яку прочитав учень за другий день.

260-(78+39)=143 – кількість сторінок, яку прочитав учень за третій день.