Книжку, у якій 120 сторінок, учень прочитав за 3 дні. За перший і другий дні разом він прочитав

7/12 усіх сторінок, а за другий і третій-2/3 усіх сторінок. Скільки сторінок учень прочитував щодня? Сроочноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Басов Саня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

120/12*7=70 (стр)-прочитав за перший і другий разом;

120/3*2=80(стр)-прочитав за другий і третій день разом;

120-70=50(стр)- прочитав за третій день;

120-80=40(стр)-прочитав за перший день;

120-50-40=30(стр)- прочитав за другий день