Учень прочитав книжку, що містить 280 сторінок. У перший день він прочитав – 20% усіх сторінок, у

другий – 35%, а у третій решту. Скільки сторінок прочитав учень у третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Фёдор.

Ответ:

126 сторінок

Пошаговое объяснение:

100-20-35=45% у третій день

280*0,45=126 сторінок

Отвечает Гончаров Денис.

45% тоесть 280 * 45 : 100 = 126 страниц он прочитал