книжка Має 250 сторінок .Учень прочитав за перший день 32% усіх сторінок книжки,за другий день-36%,

а за третій день-решту.Скільки сторінок прочитав учень за третій день? Срочно с объяснением!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Герцог Елизавета.

Ответ:

Учень прочитав 80 сторінок за третій день.

Пошаговое объяснение:

1) 32% = 0,32

250 * 0,32 = 80 (стор.) - прочитав за перший день;

2) 36% = 0,36

250 * 0,36 = 90 (стор.) - прочитав за другий день;

3) 250 - (90 + 80) = 80 (стор.) - прочитав за третій день.

Відповідь: 80 сторінок.

Отвечает Панчук Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32% = 32 : 100 = 0,32

1) 32 + 36 = 68 (%) - прочитал за два дня

2) 100 - 68 = 32 (%) - прочитал в 3 день

3) 250 * 0,32 = 80 (стр) - прочитал в 3 день

Ответ : 80 страниц