У книжці 574 сторінок .За перший тиждень Максимко прочитав 3/7 усієї книжки,за другий -на 18

сторінок більше. А за третій - решту сторінок книжки.Скільки сторінок Максимко прочитав третього тижня?

Ответы на вопрос

Отвечает Долженко Илья.
1) 574 / 7  * 3 = 246 стр- перший тиждень
2) 246 +18=  264 - другий тиждень
3) 574- (246+264)=64 стр

64 стр третього тижня