Щоб прикрасити сукню,купили атласну стрічку завдовжки 399 см. Спочатку відрізали 3/7 усієї

довжини,потім на 18 см коротшу за першу. Яка довжина стрічки,що залишилася?Задача 2 У книжці 696 сторінок. За перший тиждень Максимко прочитав 3/8 усієї книжки,за другий на 49 сторінок більше,а за третій решту сторінок книжки.Скільки сторінок Максимко прочитав третього тижня?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.
399 × 3 ÷ 7 = 171 см 1 лента
171 - 18 = 153 см 2 лента
171 + 153 = 324 см всего отрезали
399 - 324 75 см осталось


2) 696 × 3 ÷ 8 = 261 страниц прочёл за 1 неделю
    261 + 49 = 310 стр за 2 неделю
    261 + 310 = 571 стр за две недели всего прочёл
    696 - 571 = 125 стр за 3 неделю