Учень прочитав книжку в якій 280сторінок за перший день він прочитав 40% книжки за другий день 35%

а за третій день - решту скільки сторінок прочитав учень за 3тій день ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Евгения.

Ответ: за 3 день прочитал 100-40-35=25% книги или 280*0,25=280/4=70 страниц.

Пошаговое объяснение: