Сергійко за перший день прочитав 90 сторінок книжки.Це становить одна ціла одна друга того,що

хлопчик прочитав за другий день,і одна ціла одна четверта того,що він прочитав за третій день.Скільки сторінок прочитав хлопчик за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.
Одна ціла  одна друга це є три четвертих, отже:
1) 90:3*2=60(ст.)- прочитав Сергійко другого дня;
одна ціла одна четверта, це є п"ять четвертих, отже:
2) 90:5*4=72(ст.)- прочитав третього дня;
3) 90+60+72=222(ст)- прочитав хлопчик за три дні.