Срочнооо!!!! тут нужно ответить на 2 вопроса Учень прочитав 30 сторінок книжки, яка містить 60

сторінок.Яку частину книжки(у відсотках) він прочитав?/ и второе Учень прочитав 60% усієї книжки, яка містить 30 сторінок. Скільки сторінок йому залишилося прочитати? прошу помогитееее

Ответы на вопрос

Отвечает Abukina Lena.

Відповідь:

50%; 12сторінок

Покрокове пояснення:

1) 30:60*100=50(%) книжки залишилось прочитати;

2) 100-60=40% книжки залишилось прочитати;

30:100*40=12(стор.) залишилось прочитати

Або інший спосіб:

30:100*60=18(стор.) прочитав учень

30-18=12(стор.) залишилось прочитати.

Отвечает Попков Макс.

1-50% 2-12ст

Пошаговое объяснение:

1 задача-ну це елементарно

2- 1)100-60=40%- йому лишилось

2)30÷100×40=12ст