Артем прочитав 15 сторінок книжки.Йому ще залишилося прочитата на 5 сторінок менше,ніж він уже

прочитав.Скільки сторінок залишилося прчитати Артему?Скільки всього сторінок у цій книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Деревенська Зоя.
15-5=10(к)-залишилось прочитати
15+10=25(к)- всього сторінок у книжці