Учень прочитав 27 сторінок книжки це становить 30% усієї книжки. Скільки сторінок йому залишилося

прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Саркисян Ярослав.

Ответ:

63 сторінки

Пошаговое объяснение:

1) 27:30×100=90(ст.) вся книга

2) 90-27=63(ст.) залишилось прочитати

відповідь: 63 сторінки